José Mourinho gaf bij
Eurosport zijn pronostiek voor de
WK-poules. "België heeft talent, maar ik zie Rusland toch groepswinnaar worden", zei de topcoach over de groep van de Rode Duivels. Mourinho denkt wel dat de Belgen zich kunnen plaatsen voor de achtste finales.
"De Duitsers winnen Groep G, voor Portugal", vervolgde de trainer. "In die poule denk ik trouwens dat geen enkel team met nul punten zal eindigen. Ik ben - als Portugees - ook een beetje bang voor de Verenigde Staten. De andere poules? Brazilië wint Groep A, sowieso. Voor de tweede plaats kan het alle kanten op. Onderschat ook zeker Mexico niet. Er spelen maar weinig spelers in Europa, maar de Mexicaanse competitie wordt elk jaar beter."
"In Groep B wordt Spanje de groepswinnaar. Ze wonnen immers de voorbije zes jaar alles wat er te winnen viel. Ik denk dat Nederland tweede wordt, uit respect voor mijn goede vriend Louis Van Gaal. In Groep C zet ik mijn geld op Griekenland en Ivoorkust. Wat Groep D betreft durf ik echt geen uitspraken te doen."
"Ik heb een bijzonder fijne periode gehad in Italië en als ik zeg dat Engeland uitgeschakeld wordt mag ik er na het WK niet meer binnen. Groep E is makkelijker. Frankrijk wint die poule. Na de mindere prestaties vorige keer, zie ik hen dit jaar niet meer falen. Ze hebben zoveel pure individuele klasse. Voor de tweede plaats haalt Zwitserland het van Ecuador. Groep F tenslotte zal worden gewonnen door Argentinië. En dan twijfel ik tussen Nigeria en Bosnië-Herzegovina."
LEES OOK:
Grote zorgen voor Coucke: ondernemer opnieuw slachtoffer