Wil je samen met je vrienden en/of kennissen samen met VoetbalNieuws een
WK-poule maken waarbij je voorspellingen kan doen? Wil je vergelijken wie de beste prognoses maakt? Dan kan je meedoen met de WK-poule van VoetbalNieuws.
Die vind je op deze link:
https://www.scorito.com/wk2014/voetbalnieuws-wk. Deelnemen is gratis en je hebt geen verplichtingen. Als je meedoet, kan je een beroep doen op de meest uitgebreide statistieken en achtergrondinformatie.
Hoe zit de vork in de steel als je deelneemt? Eerst is er de groepsfase (deadline 12 juni om 22u) waarbij je eerst vier vragen krijgt en waarna je de 48 pouleduels kan voorspellen. Je kan ook vier topschutters kiezen. Daarna volgt de knockout-fase (deadline 28 juni om 18u), die in werking treedt als de WK-poules achter de rug zijn.
Hierin voorspel je tot de finale welke landen er doorgaan naar de volgende ronde. Opnieuw kan je hierbij vier topscorers kiezen. Als je de Facebookpagina van Scorito liket, kan je tevens leuke prijzen binnenrijven. Als je zegeviert binnen de poule kan je een ingelijst voetbalshirt winnen dat gesigneerd is door voetballegendes Pelé en Diego Maradona.
LEES OOK:
Grote zorgen voor Coucke: ondernemer opnieuw slachtoffer