Zondagavond staan de Rode Duivels voor een eerste grote test. Ze nemen het op tegen Zweden. Het is het tweede van drie oefenduels dat de troepen van Marc Wilmots afronden, alvorens naar Brazilië te trekken.
De grote ster bij Zweden is Zlatan Ibrahimovic. Anthony Vanden Borre zal mee moeten proberen om de Zweed af te stoppen. Hij vreest zijn tegenstander duidelijk niet. "Ik was er niet bij toen Ibrahimovic met PSG vier keer scoorde tegen
Anderlecht. Dus zie ik deze interland ook niet als een revanche", begint hij zijn verhaal tegenover
Het Nieuwsblad.
"In Italië heb ik meermaals tegen Zlatan gespeeld. Het is een aangename uitdaging om jezelf te meten met zo een grote speler. Dat hebben we ook nodig in aanloop naar het
WK. Maar bang ben ik niet. Hij is een mens en ik ook. Dus als ik speel en met hem het duel moet aangaan, zal ik er staan."
LEES OOK:
Vanden Borre sabelt Vitor Bruno neer na opvallende uitspraak