Bij Borussia Dortmund zijn ze nog op zoek naar een vervanger voor Robert Lewandowksi, de goalgetter die volgend seizoen naar Bayern München trekt. De Pool vertrekt transfervrij naar de rivaal, wat ongetwijfeld hard is aangekomen bij de Borussen.
Dortund-coach Jürgen Klopp heeft Romelu Lukaku in het vizier om de rol van Lewandowksi over te nemen. Dat is althans wat de Italiaanse sportjournalist Gianluca Di Marzio schrijft. Dat meldt
Football Direct News. Lukaku heeft er opnieuw een aardig seizoen op zitten.
Zo vond hij bij Everton achttien keer de weg naar de netten. Ook het jaar voordien was de Rode Duivel uitgeleend door Chelsea. Bij West Bromwich Albion toonde hij zich ook toen trefzeker. Het is nog niet duidelijk wat Chelsea met Lukaku, die maandag een hattrick scoorde tegen Luxemburg, van plan is.
LEES OOK:
Kompany opent seizoen met prijs en pakt Supercup