Radja Nainggolan greep net naast een ticket voor het Wereldkampioenschap en staat op de reservelijst. De middenvelder van AS Roma wist echter al snel de knop om te draaien en blikt al vooruit naar volgend seizoen.
"Na een seizoen als het vorige kan Roma volgend seizoen alleen nog maar verbeteren", laat Nainggolan weten tegenover
Teleradiostereo. "Na mijn
transfer stond ik meteen ter beschikking en ik heb hard gewerkt vanaf de eerste dag. Dat het team al sterk was, maakte het voor mij eenvoudiger om te integreren."
"De aankoop van Paredes? Hij een goede jongen met veel technische kwaliteiten. Hij kan een goede aankoop voor de toekomst worden. Zoals eerder al gezegd, na een seizoen zoals hetgene dat net afgelopen is, kunnen we alleen maar beter worden."
LEES OOK:
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping