Het titelfeest van Moeskroen krijgt mogelijk nog een vervelend staartje. Na de wedstrijd opende de bezoekende doelman Alexandre Oukidja immers de poorten van het bezoekersvak, waarna een ware stormloop op het veld losbarstte. Nadien volgden er talrijke provocaties richting het thuispubliek.
De politiediensten en de voetbalcel konden niet lachen met de incidenten na de wedstrijd. Vooral de actie van de Moeskroen-doelman kon op veel onbegrip rekenen. "Wat vaststaat, is dat de doelman de poort heeft opengezet en zo de veiligheid van veel mensen in het gedrang heeft gebracht", aldus STVV-manager Philippe Bormans.
Ook bij de voetbalcel is men van plan een uitgebreid onderzoek te starten. "Wij wachten op het verslag van de politie. Wij willen de precieze omstandigheden van de gebeurtenissen kennen", klinkt het tegenover
Het Belang van Limburg. "Maar van één zaak mag je zeker zijn: dit zal niet onbestraft blijven."
LEES OOK:
‘STVV krijgt klappen met leegloop: zes sterkhouders weg’