De supporters van eersteklasser Sporting Charleroi zullen vanaf volgend seizoen opnieuw een dak boven hun hoofd hebben. Komende zomer zullen de
Zebra’s namelijk daken laten installeren boven tribune twee en drie. Dat meldt
Sporza.
De capaciteit van het Stade du Pays de Charleroi werd speciaal voor het Europees Kampioenschap van 2000 opgetrokken tot 30.000 zitjes. Omdat het imposante stadion tijdens gewone competitiewedstrijden amper voor de helft gevuld raakte, werd besloten enkele ringen te verwijderen.
Dit seizoen bedroeg de omvang van het Stade du Pays de Charleroi 14.000 zitjes. Het enige probleem dat zich stelde was dat er boven tribune twee en drie nog geen bak was. Sporting Charleroi heeft daarom besloten om deze zomer zijn trouwe fans opnieuw een dak boven het hoofd te geven. De werken zullen op 2 juni van start gaan.
LEES OOK:
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'