Bij Tottenham Hotspur werd Tim Sherwood deze week de laan uitgestuurd. Na de eerder ontslagen André Villas-Boas kon ook hij
The Spurs niet naar de verhoopte top-vier stuwen. Bij Tottenham spelen met Nacer Chadli, Jan Vertonghen en Moussa Dembélé drie Belgen.
Enkel Vertonghen kon van hen dit seizoen rekenen op een basisplaats. De Rode Duivel zou dan ook kunnen rekenen op de belangstelling van een aantal topclubs zoals FC Barcelona. Volgens
Metro is het verre van zeker dat Vertonghen zal blijven bij zijn club.
De krant meldt dat hij zou willen wachten wie er als manager wordt aangesteld. De namen van Frank de Boer en Louis van Gaal vielen al, maar hen binnenhalen lijkt moeilijk te worden. Zo gaf De Boer al aan dat hij graag bij Ajax wil blijven en lijkt Van Gaal binnenkort bij Manchester United te worden aangesteld.
LEES OOK:
Enorme blamage Tottenham; Inter haalt meteen stevig uit