Luis Suarez beleeft een wonderlijk seizoen in de Premier League. De kans dat Liverpool nog kampioen wordt, is klein. De club anticipeert echter op de interesse voor hun Uruguayaanse steraanvaller.
Vier maanden geleden verlengde Suarez nog zijn contract, maar in de voetbalwereld wil dat uiteraard weinig zeggen. De spits verdient sindsdien zo'n 250.000 euro per week. Door het nieuwe contract verdween wel de vorige afkoopclausule van 49 miljoen euro. Volgens
The Daily Mail heeft Liverpool in het nieuwe contract een nieuwe clausule van liefst honderd miljoen euro gezet.
Suarez zelf gaf al aan dat hij droomt van Real Madrid, dat ook bijzondere interesse in hem toont. Het is nog maar af te wachten of de hoofdstedelingen eraan denken om opnieuw een monsterbedrag neer te tellen voor een aanvaller.
LEES OOK:
Real krijgt zege cadeau van Inter, Haaland verlost City