Marc Wilmots besliste dat de Rode Duivels hun vriendinnen of vrouwen niet mogen zien tot de halve finales van het
WK in Brazilië. "We vertrekken de tiende juni naar Brazilië om de zeventiende onze eerste wedstrijd te spelen", zegt de bondscoach in
Het Laatste Nieuws.
"We zijn daar om te trainen, te vliegen, te spelen en te rusten. We zijn daar om te werken. Twaalf jaar lang hebben we gehuild omdat we niet op een WK waren, en nu gaan we klagen omdat we drie weken zonder vrouw moeten? Serieus blijven hé."
"Ik heb het vier keer meegemaakt: altijd problemen. In Amerika klaagden de vrouwen dat ze hun mannen te weinig zagen, in 1998 hebben we drie uur handje in handje gelopen in Euro Disney - gezellig hoor - waarna ik in Japan in 2002 zelf de beslissing heb genomen: stop geen vrouwen. Als we straks de halve finale halen, laat ze dan maar komen."
LEES OOK:
Grote zorgen voor Coucke: ondernemer opnieuw slachtoffer