De voorbije weken was het alle hens aan dek bij FC Barcelona. De Spaanse grootmacht verloor de Copa del Rey-finale van Real Madrid, strandde in de kwartfinales van de Champions League en zag ook de landstitel onbereikbaar worden. Bovendien leek ook Lionel Messi niet in zijn sas.
De Argentijnse steraanvaller slofte over het terrein, leek zijn spelvreugde volledig kwijt en presteerde aanzienlijk minder. Bovendien tekende Messi nog steeds geen nieuw contract. Volgens oud-Barça-voorzitter Joan Laporta ligt de schuld bij de clubleiding. "Het is schokkend om te zien dat de situatie van Messi nog steeds niet opgelost is."
"Als het aan mij zou liggen, tekent Leo hier een contract voor het leven", aldus de voormalige voorzitter. Bovendien stelt de Spanjaard zich ook vragen bij de situatie van Neymar. De Braziliaan kwam met veel tromgeroffel aan in Spanje, maar kon tot nog toe niet helemaal schitteren. "Hij is ook een slachtoffer van het slechte clubbeleid", besluit Laporta.
LEES OOK:
‘Neymar veroorzaakt gigantische WK-storm’