AA Gent staat zaterdag voor een moeilijke opdracht. Het strijdt nog volop voor groepswinst in Play-Off II. Zaterdag staat KV Oostende op het programma. Trainer Peter Balette weet dat er gewonnen moet worden. Dat gaf hij te kennen aan
Het Nieuwsblad.
"We moeten deze wedstrijd winnen, anders is Play-Off II meteen voorbij. Met de concentratie en de beleving zit het alvast snor, maar dat is wel vaker zo als je net zes op zes hebt gehaald. Je ploeg is zo goed als je bank, en dat zit bij ons momenteel wel goed, want ook de jongens die van mij nog geen kansen kregen, gaan voluit op training en houden zo de boel scherp", begint Balette zijn verhaal.
"De druk op de groep is al van bij de start van Play-Off II groot en ook in de laatste twee duels kon elk puntenverlies al fataal zijn. Anderzijds schept dat ook duidelijkheid: iedereen weet waar hij aan toe is. Het is niet zo eenvoudig om viermaal op rij te winnen. Laten we nu maar eerst winnen in Oostende en daarna focussen we ons wel weer op die thuismatch tegen Lierse."
LEES OOK:
Leider Gent vloekt: transfervrije topdeal valt in water