Sporting Lokeren plaatste zich dankzij winst in de bekerfinale al voor de laatste voorronde van de Europa League volgend seizoen. De vorige keer dat de Waaslanders Europees speelden, moesten ze uitwijken naar het Koning Boudewijnstadion. Daar gaat deze keer verandering in komen.
Lokeren gaat zijn stadion aanpassen. Daknam krijgt 8.000 zitjes en 4.000 staanplaatsen, die wel niet mogen gebruikt worden tijdens Europese wedstrijden.
"Het is fantastisch nieuws dat we ons Europees avontuur in eigen stadion gaan afwerken. Eindelijk. Een nieuwe tribune en de andere wijzigingen zijn alleen maar positieve signalen dat de club verder wil werken aan de toekomst. Dit is een sterk signaal naar de buitenwereld toe dat Lokeren niet blijft stilzitten. We hebben ons plafond zeker nog niet bereikt", zegt kapitein Killian Overmeire in
Het Nieuwsblad.
"Nu zullen we thuis voor onze eigen trouwe supporters kunnen strijden. Ik ben er zeker van dat er veel meer sfeer zal zijn. Ik hoop dat dit nieuws ook een gunstig effect heeft op de huidige spelersgroep, om die toch zo goed als mogelijk samen te houden."