Thomas Meunier won met
Club Brugge woensdag met 2-0 van KRC Genk. "Het doel was de drie punten thuis te houden en dat is gelukt. In de eerste helft kregen we een paar kansjes maar na de uitsluiting plooide Genk terug en toonde Club meer agressiviteit", zei de rechtsachter op de webstek van Club.
"We slaagden er dan in om meer kansen te creëren. Veel druk zetten was de sleutel vandaag. De verdediging toonde een goede organisatie en we hielden de focus, wat nodig was tegen de snelle spitsen van Genk."
"Het is dan aan de aanval om de kansen af te werken. Het blijft een werkpunt om meer doelpunten te maken en niet te wachten tot de tegenstander met tien man valt zoals vandaag en de vorige wedstrijd op Zulte Waregem."
"We staan nu voor de eerste keer bovenaan in de Play-Offs en de wedstrijd van maandag zal de match van het jaar worden. Het zou mooi zijn op het einde van het seizoen één groot feest te hebben met de supporters, maar we zijn er nog lang niet."
LEES OOK:
'Barça hakt knoop definitief door over Tresoldi'