RSC
Anderlecht boekte vorige week vrijdag tegen Sporting Lokeren voor de eerste keer in vijf maanden nog eens een uitoverwinning. In Play-Off I verloor het eerst nog van Standard, maar haalde nadien zes op zes. "We kunnen nog groeien."
Trainer Besnik Hasi weet dat play-offs zeer onvoorspelbaar zijn. "De situatie verandert week na week. Thuis moet je gewoon winnen in Play-Off I. Zulte Waregem heeft een mooie ploeg met defensieve stabiliteit, maar wij ook. In korte tijd is er een basis", beseft de Kosovaar het gevaar van de volgende tegenstander.
"Ik heb mijn spelers tot nu toe alleen maar om grinta en organisatie gevraagd. We kunnen nog groeien. Het zou goed zijn als ze zelf ook eens bijstuurden."
Anthony Van den Borre is geschorst voor de thuismatch tegen
Essevee. Zo mag Guillaume Gillet nog eens opdraven. "Het is aan hem om te bewijzen dat hij zijn plaats waard is", klinkt het bij Hasi.
LEES OOK:
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches