Nederland ziet alweer een speler uitvallen voor het
WK. Jetro Willems viel afgelopen weekend bij PSV uit met een blessure aan de knie. De twintigjarige linksachter is enkele maanden out, dat meldt de lampenclub.
Willems ziet zo het WK aan zijn neus voorbij gaan. De elfvoudige international maakte een goede kans om mee te gaan naar het WK in Brazilië. Die droom valt nu uiteen. Twee jaar geleden was hij een vaste waarde op het EK.
Voor
Oranje is het al de tweede speler die uitvalt. Eerder zag het al sterkhouder Kevin Strootman van AS Roma uitvallen. De ex-middenvelder van PSV viel tijdens een competitiewedstrijd uit met een zware knieblessure. Strootman was de dragende kracht op het middenveld. Bondscoach Louis van Gaal kan alvast beginnen met puzzelen.
LEES OOK:
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel