Dankzij een 2-0-zege tegen Bergen verzekerde Oud-Heverlee Leuven zich van een plaats in de eindronde met als doel een ticket in de
Jupiler Pro League. "Zonder het talent van de 22 man waarmee ik train en speel, was dat niet gelukt", zei coach Ivan Leko aan
Het Nieuwsblad.
"Maar we zijn pas halfweg. In de drie weken die nu komen, werk ik mezelf en mijn kern de nieuwe materie in. Nu houden we een stop van twee dagen en dan vliegen we er weer in."
Leko was ook nog positief voor Logan Bailly. "Ik kende als speler allang de technische kwaliteiten van Bailly. Nu ik als trainer met hem werk en ook zijn mentale kracht en zijn wedstrijd- en kleedkamermentaliteit leerde kennen, aarzel ik niet om hem de beste keeper te noemen die op dit moment in België aan de slag is."
LEES OOK:
‘Standard kijkt rond in JPL om Epolo te vervangen’