Atlético Madrid plaatste zich ten koste van FC Barcelona voor de halve finales van de Champions League. "We speelden een zone-wedstrijd. We stonden toe dat Barcelona het middenveld controleerde, maar zetten ze vol onder druk", zei Atlético-coach Diego Simeone aan
Canal +.
"We werkten enorm hard bij balverlies en zetten druk op Xavi en Andres Iniesta zodat zij geen tijd hadden om na te denken. De eerste twintig minuten waren fantastisch. Daarna groeide Barcelona steeds beter in de wedstrijd."
"We zijn ontzettend blij dat we dit fantastische team verslagen hebben. Nu hebben we tijd om te herstellen en ons te richten op de wedstrijd van zondag", had de coach het nog over de volgende competitiewedstrijd van Atlético tegen Getafe.
LEES OOK:
'Premier League davert: Arsenal-bom vlak voor deadline'