De kans is erg klein dat Cristiano Ronaldo dinsdagavond zal starten in de terugwedstrijd van de kwartfinales van de Champions League. Daarin gaat Real Madrid op bezoek bij Borussia Dortmund.
De blessure zorgt niet voor paniek bij de Madrilenen.
De Koninlijke won de heenwedstrijd al met 3-0 en lijkt de kwalificatie op zak te hebben. De Portugese international kampt met lichte hinder aan de rechterknie en miste daardoor ook de wedstrijd tegen Real Sociedad in de Primera Division.
Uit voorzorg zal Ronaldo dinsdagavond ook niet starten tegen Dortmund. Of hij op de bank zal plaatsnemen, is nog onduidelijk. De nummer zeven van Real begon maandagavond wel aan de training in het Westfalenstadion, maar hield het na amper twintig minuten al voor bekeken. Dat melden diverse internationale media.
LEES OOK:
Henry verbaast en duidt favoriet voor Gouden Bal aan