José Mourinho doet er alles aan om Samuel Eto'o op tijd klaar te krijgen voor de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. De Kameroense spits is twee weken geblesseerd geweest met een hamstringblessure.
De Portugese coach liet Eto'o op training al apart trainen en volgde de drievoudige Europese kampioen nauwgezet. Hij hoopt immers dat die klaar geraakt voor PSG, want Mourinho heeft niet veel vertrouwen in Fernando Torres of Demba Ba. In de heenmatch van de kwartfinale van de Champions League tegen de Parijzenaars liet hij zelfs André Schürrle, een winger, starten in de spits. Eto'o is de enige spits die in staat lijkt om veel goals te maken: hij scoorde zijn elf goals allen op Stamford Bridge, waar dus dinsdag PSG wacht.
Ook op het middenveld maakt Mourinho zich zorgen. Ramires is geschorst, Nemanja Matic en Mohammed Salah zijn niet speelgerechtigd. Mogelijk moet de net uit blessure terugkerende Marco Van Ginkel een oplossing bieden.
LEES OOK:
Droomscenario OHL Women in Champions League