Cercle Brugge vatte Play-Off II aan met de visie om enkele jongere spelers te testen met het oog op volgend seizoen. Coach Lorenzo Staelens is niet van plan om na twee nederlagen van die visie af te wijken.
"We begonnen wat nerveus en waren slordig bij het uitvoetballen en kregen dan vroeg een goal tegen," analyseert Staelens de wedstrijd in
Het Nieuwsblad. "Nadien herpakten we ons en kwamen we goed in de match. We trokken dat door in de tweede helft maar voor de zoveelste keer konden we niet scoren en daar knijpt dus het schoentje."
"We namen de beslissing om jongeren te testen en er is geen reden om dat nu na twee nederlagen te veranderen. Ik wil weten wat we op elke positie in huis hebben en de nederlagen neem ik op mij."
LEES OOK:
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen