RWDM Brussels zal dinsdagavond geen licentie krijgen van de Belgische voetbalbond. De tweedeklasser heeft vers geld nodig. We zijn dringend op zoek naar een nieuwe investeerder, die naast Johan Vermeersch de tweede sterke man binnen de club kan worden", klinkt het in
Het Laatste Nieuws.
De Geschillencommissie van de KBVB zit deze week samen om de licenties voor het betaald voetbal in het seizoen 2014-2015 te bespreken. Clubs die nog niet aan alle voorwaarden voldoen, zullen tot begin april de tijd krijgen om hun dossier te vervolledigen en opnieuw voor te leggen. RWDM Brussels zal alvast in dat geval zijn.
"Het sportieve aspect is rond, maar financieel is ons licentiedossier nog niet klaar. We zijn dringend op zoek naar een co-investeerder, die samen met Johan Vermeersch het beleid in handen zal kunnen nemen. We bewandelen daarvoor al enkele pistes", zegt Stijn Van Hove, woordvoerder van de club. "Als die gesprekken mislukken, wordt de situatie erg precair, daar willen we geen geheim van maken."
Een laatste redmiddel zou alsnog financiële steun van de Franse eersteklasser AS Monaco kunnen zijn. "Als zij de Champions League halen, zou het goed kunnen dat ze in hun budget voor volgend seizoen financiële steun voor RWDM voorzien", besluit Van Hove.