Waasland-Beveren kent tot dusver een uitstekend seizoen. Na drie duels staat de ploeg samen met KAS Eupen bovenaan in de Tweede Klasse. Invaller Augusto Da Silva zorgde afgelopen zondag in het duel met Boussu-Dour (0-2 winst) voor de openingstreffer.
"Het was mijn eerste speelkans en het was bijzonder leuk om zo te kunnen invallen", vertelde de Belgische Braziliaan maandag in het
Gazet van Antwerpen. "Normaal neem ik de vrije trappen niet, maar de trainer gaf aan dat ik moest trappen en de bal ging rechtstreeks binnen."
De voormalige speler van KV Turnhout, RC Mechelen en Cappellen wil niet praten over een eventuele titel. "Deze leidersplaats is een mooie zaak, maar het is te vroeg om al iets te kunnen zeggen. Pas na een wedstrijd of zeven kan je iets zeggen over de eerste periodetitel, laat staan over de titelambities."
De 27-jarige Da Silva mocht in de tweede helft invallen van trainer Dirk Geeraerd. Da Silva vond dat niet erg. "Of ik hoop op meer speelkansen? Ik ben gelukkig met elke kans die ik krijg. Het is dan aan mij om te tonen dat ik meer speelminuten waard ben", aldus de aanvaller.