Enzo Scifo heeft momenteel geen club. De werkloze trainer droomt ervan om aan de slag te gaan bij de club van zijn hart: RSC
Anderlecht. Dat deelde hij mee aan
La Dernière Heure.
"Ik ben vrij en ik ken de filosofie van de club. Bovendien weet ik wat de fans van Anderlecht verwachten. Het is mijn droom om bij Anderlecht te werken." Hij gaf ook zijn mening over de huidige kern én aankopen.
"Anderlecht kan geen grote namen kopen, daarom kopen ze vaak jong in. Zoals bij Aleksandar Mitrovic. Een jonge speler die tijd nodig heeft, want België is niet zo een makkelijke competitie."
"
RSCA heeft te veel jongeren in één keer willen inpassen. Vier echt jonge spelers in een ploeg is een mooi gemiddelde. Youri Tielemans heeft wat mij betreft een zeer grote toekomst, maar hij moet de tijd krijgen. Massimo Bruno is een zeer goede speler, maar er is nu veel druk op hem. Dennis Praet? Er werd wat veel gewisseld met hem, maar hij heeft zeker het niveau van Anderlecht."
LEES OOK:
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'