Mike De Decker zet Wieze in brand maar botst op fenomeen

door
Mike De Decker zet Wieze in brand maar botst op fenomeen

Wat een geweldig dartsfeest werd het weer in Wieze! Daar stond dit weekend een manche geprogrammeerd van de Euro Tour en dat leverde heel wat spektakel en... Belgisch succes op. Al zorgde een klein wereldwonder voor een stevige domper.

The Real Deal laat pijlen spreken

Zes Belgen stonden aan de start in Wieze, na dag twee bleef er daar nog eentje van over: Mike De Decker. Dimitri Van den Bergh kende opnieuw geen succes in eigen land, hij verloor in de eerste ronde van Schindler. The Real Deal sukkelde aan het begin van dit seizoen met zijn nieuwe pijlen maar vond de juiste vorm net op tijd terug. 

Ook op de 'finaledag' bleef de Mechelaar uitstekend presteren. Achtereenvolgens gingen Schindler en Price voor de bijl, in de avondsessie wachtte met Ross Smith een taaie maar haalbare klant.

Smith leek een einde te maken aan de droom van De Decker maar miraculeus kwam The Real Deal op het einde nog terug om finaal na een nagelbijter met 7-6 te zegevieren. In de finale wachtte vervolgens ene... Luke Littler.

The Nuke vuurt gerichte raketten af

Het nieuwe 'wereldwonder' pakte recent de wereldtitel en speelde ook begin dit seizoen zowat iedereen aan flarden. Ook de finale was grotendeels éénrichtingsverkeer, al toonde De Decker op het einde wel 'ballen' door nog knap terug te vechten.

Finaal was de overwinning andermaal voor The Nuke, die zijn titel in Wieze prolongeerde. De Decker kan echter terugblikken op een prachtig toernooi, eentje dat hem vertrouwen kan geven voor de rest van het seizoen. En Wieze toonde andermaal dat darts meer dan ooit leeft in België!

Welk volgend groot toernooi zal er naar België komen?

Meest recent

'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

52
52
'Vermant vs. Tresoldi: Leko hakt spitsenknoop door'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

86
86
De Mil moet puzzelen: blessuretol loopt op bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

68
68
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

203
203
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

106
106
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

69
69
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

185
185
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

29
29
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

70
70
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

116
116
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

180
180
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

55
55
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

90
90
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

46
46
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

36
36
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

107
107
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

360
360
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

264
264
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

214
214
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

45
45
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

220
220
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

102
102
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

76
76
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

413
413
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

74
74

Meer sportnieuws