Mike De Decker zet Wieze in brand maar botst op fenomeen

door
Mike De Decker zet Wieze in brand maar botst op fenomeen

Wat een geweldig dartsfeest werd het weer in Wieze! Daar stond dit weekend een manche geprogrammeerd van de Euro Tour en dat leverde heel wat spektakel en... Belgisch succes op. Al zorgde een klein wereldwonder voor een stevige domper.

LEES OOK: Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

The Real Deal laat pijlen spreken

Zes Belgen stonden aan de start in Wieze, na dag twee bleef er daar nog eentje van over: Mike De Decker. Dimitri Van den Bergh kende opnieuw geen succes in eigen land, hij verloor in de eerste ronde van Schindler. The Real Deal sukkelde aan het begin van dit seizoen met zijn nieuwe pijlen maar vond de juiste vorm net op tijd terug. 

Ook op de 'finaledag' bleef de Mechelaar uitstekend presteren. Achtereenvolgens gingen Schindler en Price voor de bijl, in de avondsessie wachtte met Ross Smith een taaie maar haalbare klant.

Smith leek een einde te maken aan de droom van De Decker maar miraculeus kwam The Real Deal op het einde nog terug om finaal na een nagelbijter met 7-6 te zegevieren. In de finale wachtte vervolgens ene... Luke Littler.

The Nuke vuurt gerichte raketten af

Het nieuwe 'wereldwonder' pakte recent de wereldtitel en speelde ook begin dit seizoen zowat iedereen aan flarden. Ook de finale was grotendeels éénrichtingsverkeer, al toonde De Decker op het einde wel 'ballen' door nog knap terug te vechten.

Finaal was de overwinning andermaal voor The Nuke, die zijn titel in Wieze prolongeerde. De Decker kan echter terugblikken op een prachtig toernooi, eentje dat hem vertrouwen kan geven voor de rest van het seizoen. En Wieze toonde andermaal dat darts meer dan ooit leeft in België!

Welk volgend groot toernooi zal er naar België komen?

Meest recent

'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

7
7
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

19
19
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

18
18
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

59
59
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

116
116
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

186
186
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

123
123
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

74
74
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

141
141
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

80
80
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

153
153
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

84
84
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

115
115
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

105
105
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

159
159
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

297
297
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

255
255
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

658
658
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

278
278
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

121
121
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

103
103
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

94
94
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

259
259
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

137
137

Meer sportnieuws