Roberto Mancini, coach van Manchester City was erg tevreden met het gelijkspel tegen Liverpool. Op Anfield Road moesten de consorten van Mancini met tien man een heuse orkaan van aanvallen afslaan, maar deed dit met succes waardoor de Engelse grootmacht ongeslagen aan kop blijft in de Premier League.
Het is een goed resultaat voor ons, helemaal omdat we de laatste fase met een man minder speelden. Dit is een belangrijk gelijkspel voor ons", laat Mancini weten op het digitale thuis van de
The Citizens. "Joe Hart heeft ons er op het laatst doorheen gesleept, maar aan de andere kant kregen wij ook een hele grote mogelijkheid via David Silva."
"Voor ons is het erg belangrijk om ongeslagen te blijven, want Liverpool is natuurlijk een uitstekend elftal", zo besluit Mancini. Aartsrivaal Manchester United kwam door de remise van City ook niet dichterbij, want de consorten van Sir Alex Ferguson wisten in eigen huis niet te winnen van Newcastle United.