Givanildo Vieira de Souza, beter bekend als Hulk, zal binnenkort een knoop moeten doorhakken. De aanvaller liet onlangs weten niet weg te hoeven bij FC Porto, maar heeft te maken met toenemende interesse in zijn persoon. Het steenrijke Paris Saint-Germain heeft zich op het strijdtoneel gemeld.
Hulk is een van de steunpilaren van FC Porto en werd al in verband gebracht met Chelsea en Anzhi Makhachkala. Volgens
O'Jogo ziet ook PSG de komst van de linksbenige Zuid-Amerikaan zitten. Leonardo, technisch directeur van de Fransen, is een bewonderaar van de spits van FC Porto.
"Er is niets concreets tussen Hulk en Paris Saint-Germain," laat Teodoro Fonseca, zaakwaarnemer van de hoofdrolspeler weten. "Toch heeft Leonardo Hulk altijd willen hebben bij zijn clubs. Toen hij bij Internazionale en AC Milan werkte, probeerde hij hem al te halen."
Fonseca sluit niet uit dat zijn 25-jarige cliënt naar Parijs vertrekt. "Deze winter? Nee. Hulk denkt alleen aan FC Porto, de Champions League en de nationale ploeg. Aan het eind van het seizoen zullen echter veel aandacht besteden aan aanbiedingen van clubs als PSG."
"Elke speler zou graag voor PSG willen spelen. Voor Brazilianen is het een heel bijzondere club. Hulk heeft veel respect voor PSG en de clubgeschiedenis. De stad, de fans, de structuur, het stadion, het is allemaal prachtig. De club heeft alles om weer de top te bereiken."