Standard heeft grote zorgen. De Rouches verloren op het veld van KRC Genk en blijven zo achter met een 0 op 12. Wat had trainer Vincent Euvrard over de vierde opeenvolgende zege te zeggen?
LEES OOK: Licht gaat uit bij Epolo: Brughmans ziet verklaring
Standard verliest vierde keer op rijStandard verloor met 2-1. Het speelde lange tijd met een man minder en deed het nog best oké. Toch wisten ze weer geen punten te rapen.
“Vanaf het begin zaten we goed in de match. Hun eerste schot op doel is dan meteen ook een doelpunt. Nadien pakken we die rode kaart, en dan weet je dat het moeilijk wordt tegen een goeie ploeg als Genk. Toch wil ik de jongens feliciteren met hoe ze die tweede helft hebben gespeeld, en nog gestreden hebben voor een punt”, aldus Euvrard.
Rode kaart Epolo
Matthieu Epolo ging in de fout bij de 1-0 en kreeg ook een rode kaart. Euvrard neemt zijn doelman echter niets kwalijk. “De rode kaart van Epolo? Ik heb de beelden nog niet teruggezien. De VAR heeft er naar gekeken, dus ik ga ervan uit dat hij de bal niet speelde en dat de rode kaart terecht was.
“Het is een spijtig voorval. Maar goed, Epolo heeft ons al veel matchen rechtgehouden, dus ik neem hem dit zeker niet kwalijk”, vertelde de coach van de Luikenaars.
Claudio Reulens