Michel Preud'homme kan in 2013 niet meer rekenen op Brandon Mechele en Lior Refaelov. Beiden zijn out met blessures en missen de wedstrijden tegen AA Gent en Waasland-Beveren.
Beiden sukkelen al enkele weken met blessures.
Blauw-Zwart wenst geen risico te nemen met het duo en na Nieuwjaar zullen beiden terug klaar voor dienst zijn. Door de afwezigheid van Mechele en Refaelov zal Timmy Simons meer dan waarschijnlijk centraal achterin blijven.
Hij deed dat de afgelopen voortreffelijk naast Björn Engels. Waldemar Soboto mag zich dan weer blijven bewijzen in de plaats van Refaelov. De Pool kon nog geen verpletterende indruk achterlaten in Brugge. Zijn doelpunt tegen Sporting Charleroi geeft hem mogelijk het nodige vertrouwen. De flankaanvaller kan tegen AA Gent en Waasland-Beveren zich helemaal in de gunst van Preud'homme voetballen.
LEES OOK:
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko