Cristiano Ronaldo had met twee doelpunten een belangrijk aandeel in de overwinning van Portugal op Bosnië-Herzegovina (6-2). De 26-jarige Portugees was na afloop van het duel opgelucht dat de Portugezen zich hadden geplaatst voor het EK 2012 in Oekraïne en Polen.
"We zijn de terechte winnaar. Gelukkig hebben we ons gekwalificeerd voor het EK. Ik speelde goed en het team was ook goed", waren de woorden Ronaldo aan de Portugese media. "We zijn als team gewoon beter dan Bosnië." Ronaldo zag zijn naam tweemaal op het scorebord terugkomen en een daarvan was afkomstig uit een vrije trap.
"Mensen zijn het gewend dat ik uit een vrije trap scoor. Het is mijn specialiteit", besloot Ronaldo, die in clubverband voor Real Madrid speelt, zijn verhaal.