Miroslav Klose en het nationale elftal van Duitsland blijft een uitstekende combinatie. De 33-jarige in Polen geboren Duitser zag zijn naam ook weer terugkomen op het scoreformulier tegen het Nederlands elftal. Met een knappe kopbal wist hij doelman Maarten Stekelenburg te passeren.
Met zijn doelpunt is Klose weer een stap dichter bij het record van Gerd Müller gekomen. De speler van Lazio Roma maakte tegen Nederland alweer zijn 62ste doelpunt voor
Die Mannschaft. De voormalige speler van onder meer 1.FC Kaiserslautern, Werder Bremen en Bayern München heeft nog vijf doelpunten nodig om op gelijke hoogte met Müller te komen.
Der Bomber behaalde dat aantal in 62 interlands.
De kans is aanwezig dat Klose dit record op zijn naam gaat schrijven. De international zal vermoedelijk worden opgeroepen voor het EK 2012 in Polen en Oekraïne en liet onlangs weten door te willen gaan tot het
WK van 2014 in Brazilië.