Antwerp FC vertoeft momenteel in Londen waar het een week voor de competitiestart nog twee oefenduels afwerkt. Zondag dook plots een opvallende verschijning op in de tribunes. Zo kwam de beoogde nieuwe trainer zijn ploeg al een keertje bekijken.
De Great Old heeft een erg woelig tussenseizoen achter de rug. Door de perikelen aan de top van de club werden zowat alle belangrijke dossiers 'on hold' gezet. Dat was uiteraard nefast voor de sportieve werking. Maar nu de overname helemaal rond is, kan de sportieve leiding weer voluit gaan.
Dat laatste is ook nodig want er ligt nog heel wat werk op de plank. Met de komst van Michael Frey en Maxime Busi werd de voorbije dagen wel een inhaalbeweging gemaakt op de mercato. Maar in de komende weken mogen nog meer transfers verwacht worden bij de Antwerpenaren.
LEES OOK: ‘Antwerp verbaast met nieuwe T1: wending op komst’
Nieuwe hoofdcoach in zichtDaarnaast heeft RAFC officieel gezien nog steeds geen nieuwe trainer. Eind vorig seizoen al werd na slechts enkele maanden afscheid genomen van Joseph Oosting. Interim-trainer Faris Haroun nam vervolgens het stokje over en die staat sindsdien nog steeds aan het roer. Maar daar lijkt weldra verandering in te komen.
De voorbije dagen raakte bekend dat er nog twee kandidaten overbleven: Marink Reedijk en Marvin Compper. Al snel raakte echter bekend dat het de Nederlander, vorig seizoen nog succesvol bij SK Beveren, niet zou worden. De sportieve leiding neigde steeds meer naar de relatief onbekende Duitser.
Aanwezig op oefenwedstrijd
En inmiddels lijkt het slechts een kwestie van tijd alvorens Compper officieel wordt benoemd. Zondagnamiddag dook hij namelijk plots op in de tribunes om de oefenwedstrijd tussen Antwerp en Leyton Orient van dichtbij te volgen. De Duitser nam daarbij notities en zat even samen met Haroun, die hij nog kende van hun Pro Licsense-cursus. Witte rook mag dus snel verwacht worden.
De nieuwe #antwerp-trainer Marvin Compper vloog naar Londen om vandaag al de oefenmatch op Leyton Orient bij te kunnen wonen. Hij overlegde in de tribune met Faris Haroun.
— David Van den Broeck (@david_vdb) August 2, 2026
Foto: Sarah Van den Elsken pic.twitter.com/9LOpPvrzjz
Kobe K