AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. Maar de Buffalo's zullen dan geen beroep meer kunnen doen op assistent-coach Timothy Derijck. Ondertussen staat Olivier Renard na zijn passage bij RSC Anderlecht voor een nieuwe uitdaging.
LEES OOK: Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats
Derijck vertrekt in GentVoor AA Gent zit de vakantieperiode er alweer op, aanstaande zaterdag staat de eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding gepland. De Buffalo's hebben dan ook weinig tijd te verliezen. Op donderdag 23 juli staat de eerste match in de Europese voorrondes al op het programma. Het Oekraïense LNZ Cherkasy.
Maar coach Rik De Mil zal zijn troepen moeten klaarstomen voor dat duel zonder één van zijn gewaardeerde assistenten. Zo maakte de club maandag het vertrek van Timothy Derijck bekend. De oud-verdediger was sinds vorig seizoen aan de slag als assistent-coach, maar liet zijn contract in onderling overleg ontbinden. Met Hans Cornelis werd al een nieuwe assistent-coach aangetrokken.
𝘼𝙛𝙨𝙘𝙝𝙚𝙞𝙙 𝙏𝙞𝙢𝙤𝙩𝙝𝙮 𝘿𝙚𝙧𝙞𝙟𝙘𝙠
— KAA Gent (@KAAGent) June 22, 2026
Assistent-coach verlaat KAA Gent.
MEER I https://t.co/NJRcVQa1uz pic.twitter.com/sl3tXgMyy2
Renard richting Saudi-Arabië
Olivier Renard werd vlak na de voorbije wintermercato ontslagen als sportief directeur van RSC Anderlecht. Hij bekleedde die functie anderhalf jaar en zijn parcours bij de recordkampioen was niet bepaald een groot succes. Desondanks staat de ex-doelman nu voor een lucratieve nieuwe job.
Volgens Het Nieuwsblad is Renard immers goed op weg naar Saudi-Arabië. Daar zou hij sportief directeur worden bij Al-Shabab. De club van Yannick Carrasco was de voorbije seizoenen een middenmoter en wil verder groeien tot een Saudische (sub)topper. Daarvoor rekent men dus op de expertise van Renard.
Kobe K