'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

248 stemmen
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop van bepaalde spelers. Christos Tzolis bijvoorbeeld, zou wel eens een absolute recordsom kunnen opbrengen. Er zouden alvast gesprekken lopen.

Na het behalen van de landstitel met de Club en de prijs voor 'Speler van het Jaar' in de Jupiler Pro League, werkte Tzolis enkele oefenwedstrijden af met de nationale ploeg van Griekenland. Nu kan zijn vakantie echter beginnen. Maar hij kijkt ongetwijfeld ook al uit naar het verdere verloop van de zomer.

LEES OOK: 'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Hopen op Engelse miljoenen

Zo staat een toptransfer in de sterren geschreven. Een jaartje geleden werd Tzolis ook al gelinkt aan een mooie stap voorwaarts. Toen slaagde Club er echter in hem aan boord te houden middels een contractverlenging. En hoewel de aanvaller de kerk zelf nog wat in het midden laat, lijkt zo'n scenario tijdens de komende zomermercato uitgesloten.

Aan interesse alvast geen gebrek. Al zal wel aan de financiële eisen van Club voldaan moeten worden. "Als er morgen voor Tzolis een club uit Italië, Spanje, Duitsland of Frankrijk belt, dan wordt het moeilijk om de juiste transfersom te krijgen. Maar voor een club uit Engeland - eender welke - is hij wel betaalbaar", liet CEO Bob Madou onlangs nog verstaan.

Gesprekken op clubniveau

Gelukkig voor Blauw-Zwart heerst ook belangstelling vanuit de lucratieve Premier League. Onder meer Newcastle United werd al genoemd. De voorbije dagen doet echter vooral de naam van kampioen Arsenal FC naar voren geschoven. En de Gunners zouden inmiddels ook concrete stappen hebben ondernomen.

Zo meldt TeamTalk dat Arsenal ondertussen al gesprekken heeft gevoerd met Club Brugge. Of die gesprekken ook zullen leiden tot een officieel bod zal nog moeten blijken. Feit is namelijk dat de Engelse kampioen ook andere pistes onderzoekt, Crysensio Summerville wordt nu ook genoemd. Bovendien zou men in Tzolis meer een aanwinst voor de breedte zien.

Club gaat minstens 40 miljoen euro vangen voor Tzolis ...

Meest recent

'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

3
3
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

53
53
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

393
393
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

248
248
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

305
305
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

32
32
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

194
194
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

41
41
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

29
29
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

517
517
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

468
468
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

122
122
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

350
350
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

85
85
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

403
403
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

376
376
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

146
146
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

154
154
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

695
695
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

289
289
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

323
323
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

302
302
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90

Meer sportnieuws