Dinsdag maakt doelman Thibaut Courtois zijn debuut bij de Belgische nationale ploeg. Hij staat bij de Rode Duivels in de basis in de vriendschappelijke oefeninterland tegen voormalig Europees- en wereldkampioen Frankrijk. Courtois wil die kans met beide handen grijpen en imponeert op training.
Zo heeft de doelwachter van het Spaanse Atlético Madrid een eigen interpretatie van het spelletje 'latje-tik'. Courtois probeert in de voorbereiding namelijk de lat van het doel (zo'n 2,44 meter hoog) te raken met de tip van zijn schoen.
"Ik heb dat gezien van de invallersdoelman van Atlético Madrid", vertelt de talentvolle doelman. "Die doelman springt uit stand om de lat te raken. Soms lukt het hem, maar soms ook niet. Ik ben er ook mee begonnen, maar ik neem wel een aanloop."