'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

1198 stemmen
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk aan de winkel in Westkapelle. De landskampioen wil dan ook geen gras laten groeien over de zoektocht naar vers bloed. Drie dossiers zouden wel eens vlug in een stroomversnelling kunnen belanden.

Blauw-Zwart nam al afscheid van Simon Mignolet en Aleksandar Stankovic, terwijl ook de exit van Joel Ordonez en Christos Tzolis een uitgemaakte zaak lijkt. Hoewel het deels rekent op interne oplossingen om hun schoenen te vullen, prijken een nieuwe doelman, centrale verdediger, middenvelder en flankaanvaller volgens Het Laatste Nieuws dan ook bovenaan de verlanglijst in Jan Breydel.

LEES OOK: De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Club Brugge tast in buidel

"Dat maakt minstens vier zomertransfers, waarvoor het nodige budget vanzelfsprekend is uitgetrokken", is er aan centen om al die vacatures te vullen alvast geen gebrek. En dus mikt Club hoog. Als nieuwe nummer één tussen de palen hoopt het volgens de krant bijvoorbeeld nog steeds vurig op Matz Sels, met wie de gesprekken lopen. Al worden er wel al nog andere ijzers in het vuur gehouden.

"Dat zal wellicht ook nodig zijn", dreigt Club bot te vangen bij het sluitstuk van de Rode Duivels. Toch valt een doorbraak niet volledig uit te sluiten. In het hart van de achterhoede blijven de pijlen dan weer op Dies Janse gericht, een 20-jarige Nederlander die Ajax het afgelopen seizoen verhuurde aan Groningen. Hier en daar klinkt het dat hij straks liever opnieuw zijn kans wil wagen in Amsterdam.

Janse & Tsawa onderweg

"Ondanks de geruchten uit de Nederlandse hoofdstad meent Club volgens onze informatie over goeie papieren te beschikken om Janse binnen te halen. Zijn kostprijs: 9 miljoen euro", beweert HLN echter. Terwijl op de flanken voorlopig weinig blijkt te bewegen, bevestigt de krant tot slot dat Club ook rekent op de komst van Cheveyo Tsawa. Nochtans neemt de belangstelling in hem alsmaar toe.

Tenslotte zouden ook Sporting en Lens, dat naar verluidt zelfs zeven miljoen voor hem veil heeft, op de loer liggen. Net zoals voor de overige toptargets op de Brugse shortlist moet er voor de 19-jarige Zwitser van FC Zürich dus diep in de buidel worden getast. En dat terwijl Tsawa, net zoals Samba Coulibaly en Elijah Ly, vooral als een aanwinst met het oog op de langere termijn wordt aanzien.

Wie lijkt u de beste aanwinst voor Club?

Meest recent

Bruno hoopt op Sibierski: tijd voor volgende stap bij RSCA

RSC Anderlecht neemt het vandaag in het uitverkochte Lotto Park op tegen La Louvière. ...

10
10
TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

71
71
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

48
48
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

25
25
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

57
57
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

78
78
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

34
34
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

221
221
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

73
73
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

188
188
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

149
149
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

241
241
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

107
107
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

189
189
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

703
703
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

250
250
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1242
1242
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

232
232
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

87
87
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

233
233
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

364
364
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

341
341
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

93
93
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

75
75

Meer sportnieuws