Dirk Kuyt speelt de laatste weken bij Liverpool niet meer de gewenste speeltijd. Vaak prefereert de hoofdtrainer van de Engelse club, Kenny Dalglish, andere spelers boven de Katwijker. "Dat ik niet speel is soms moeilijk te accepteren, maar zo werkt het in het hedendaagse voetbal", meldt de aanvaller over zijn laatste drie duels die hij op de bank begon.
"Ik wil elke wedstrijd spelen", zegt Kuyt logischerwijs. "Ik zit niet té vaak op de bank, ik zit gewoon wat vaker op de bank. Er komen bij Liverpool weer een paar mooie wedstrijden aan. Die hoop ik gewoon te spelen."
De voormalig speler van FC Utrecht en Feyenoord heeft zin in het duel met Duitsland. "Ondanks dat het een vriendschappelijk duel is, blijft het bijzonder. We willen tegen een top-kandidaat voor het EK goed presteren", aldus Kuyt.