KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH Leuven. Het werd echter een namiddag die bol stond van het spektakel. De fans kregen maar liefst zes doelpunten te zien.
LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend
Dramatisch WesterloWesterlo bakte er helemaal niks van in de eerste helft. Lusteloos, geen inspiratie... Er zat niks in de ploeg. Opvallend, want ze konden dus een bijzonder goede zaak doen in het klassement en de fans laten dromen van Europees voetbal.
Bezweken ze onder de druk? Een raadsel. OH Leuven was scherper en had er bij de rust al drie in het mandje liggen. Traoré, George en Vaesen, ex-spits van Westerlo, zorgde voor een onthutsende 0-3. De fans van Westerlo trakteerden hun ploeg op een fiks fluitconcert.
Van 0-3 naar 3-3
Dat had effect, want Westerlo kwam veel scherper uit de kleedkamer. En zeven minuten later stond het 2-3 na goals van Sayyadmanesh en Sakamoto. Kon Westerlo alsnog voor een geweldige comeback zorgen? Ferri was nadien héél dicht bij de 3-3. OHL zag plots sterretjes.
De thuisploeg kreeg nadien ook nog eens penalty! Sayyadmanesh zette de elfmeter om: 3-3. Wat een tweede helft van de thuisploeg. Gingen ze er nog op en over? Neen, het bleef 3-3 in het Kuipje, al trof Reynolds in de 95ste minuut nog de paal. KRC Genk kan mits winst bij Charleroi drie punten uitlopen.
Scoreverloop:
- 0-1 (10') Abdul Karim Traoré
- 0-2 (15') Wouter George
- 0-3 (41') Kyan Vaesen
- 1-3 (50') Allayhar Sayyadmanesh
- 2-3 (52') Isa Sakamoto
- 3-3 (68') Allayhar Sayyadmanesh (pen.)
Claudio Reulens