Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions League-spektakel tussen Paris Saint-Germain en Bayern München zitten kijken. En het beste moet blijkbaar nog komen. Zo verwacht Vincent Kompany dat de return nóg beter wordt.
Dat PSG-Bayern een zinderend tweeluik zou worden, stond op voorhand al buiten kijf. Na een ietwat stroeve eerste seizoenshelft zijn de Parijzenaars de laatste maanden weer helemaal onder stoom geraakt. En Bayern toont zich al een heel seizoen een ongeziene aanvalsmachine.
LEES OOK: Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique
Nog grote spektakel op komstMaar de heenmatch overtrof alsnog alle verwachtingen. Beide grootmachten bekampten mekaar met open vizier. Verdedigend liep zeker niet alles naar behoren, dat werd echter ruimschoots goed gemaakt door al het aanvallende geweld. En met een 5-4-tussenstand (!) op het bord, is nog alles mogelijk in de return.
Die return belooft opnieuw een niet te missen spektakelstuk te worden. Kompany beloofde na de clash in Parijs dat die return zelfs nóg beter zal worden. "We kunnen niet hetzelfde verwachten volgende week, maar we kunnen méér verwachten", werd de Belgische trainer geciteerd bij VI.
Kolkende Allianz Arena
Kompany moest door een schorsing zelf in de tribune van het Prinsenpark plaatsnemen. Volgende week in de Allianz Arena zal hij echter weer langs de zijlijn staan. En dan rekent de coach erop dat het nog een grotere heksenketel zal worden dan dinsdagavond, toen de Parijse achterban ook al voor een grandioze sfeer zorgde.
De Belgische trainer eist dan ook dat niet enkel zijn spelers, maar ook zijn supporters in topvorm zullen zijn. "Ik ga proberen om mensen die niet willen schreeuwen het stadion te weigeren. Er moet lawaai zijn, een massa. Dan gaan wij alles doen om te winnen en er is geen betere plek om dat te doen dan de Allianz Arena."
Kobe K