Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo en staat op slechts drie punten van leider KRC Genk. Na de overwinning waren ze uiteraard tevreden bij RAFC.
LEES OOK: Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel
Sterke JanssenVincent Janssen scoorde twee keer en mocht zo nog eens terugblikken op een heerlijke pot voetbal. "Het was een productieve avond voor mij en dat is altijd fijn. Alles viel goed voor ons, al snel met 11 tegen 10, en we speelden het goed uit. Die rode kaart was voor mij heel duidelijk. Ik was verbaasd dat het eerst geel was, want hij trok mij echt naar beneden terwijl ik was doorgebroken. Voor mij was het 100% een rode kaart."
Trainer Joseph Oosting was bij Sporza uiteraard ook bijzonder opgetogen. "In voetbal is het uiteindelijk het moeilijkste om goals te maken, en als je een spits hebt die makkelijk scoort is dat geweldig."
"We hebben nu een goed niveau en zijn goed op training en in de wedstrijden. Het gaat voor mij over de manier waarop, en nu zijn ook de resultaten goed met 9 op 9. We willen die lijn doortrekken en dan kan het een mooi verhaal worden."
Antwerp doet weer mee
Het slotwoord was voor verdediger Daam Foulon. ""Het was een leuke wedstrijd, met een grote en verdiende zege voor ons. Veel van onze jonge jongens hebben goed gespeeld. Persoonlijk ben ik blij dat ik slimmer omga met mijn gele kaart dan de vorige keer. Ik ben blij dat ik geen tweede kaart heb genomen. We moesten vandaag winnen om nog een rol te spelen en we zijn blij dat dat gelukt is."
Claudio Reulens