AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

door
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ze spelen wel voor een Champions League-ticket. Bij de twee ploegen kennen twee voormalige toppers uit de Jupiler Pro League een moeilijk seizoen.

Ardon Jashari trok na een heel lange transfersoap afgelopen zomer voor 36 miljoen euro van Club Brugge naar AC Milan. Zijn eerste seizoen is absoluut geen succes. De Zwitser viel al snel uit met een blessure, waardoor hij negen weken buiten strijd was. Maar Jashari kon nadien niet overtuigen.

LEES OOK: 'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

Rotseizoen voor Jashari

Hij bleef maar liefst 15! keer negentig minuten op de bank zitten. De linkspoot mocht amper 5 keer in de basis starten en viel 5 keer in. In tien matchen in de Serie A staat zijn teller op 477 speelminuten. In totaal speelde hij dit seizoen nog maar 657 minuten en hij is ondertussen toch al weer fit sinds begin november.

Bij AC Milan hopen ze dat hij volgend jaar wel kan doorgroeien, anders zou het wel eens een verhaal à la Charles De Ketelaere kunnen worden. Die flopte bij AC Milan na een héél dure transfersom. AC Milan zal niet snel meer bij Club Brugge gaan shoppen als ook Jashari zich uiteindelijk niet weet door te zetten. Opvallend: de speler werd al gelinkt aan... Juventus.

David krijgt de nodige kritiek

De Oude Dame heeft met Loïs Openda ook een ex-speler van Club Brugge in de rangen die compleet door de mand is gevallen. Over hem is al genoeg gezegd en geschreven. Jonathan David is een andere ex-smaakmaker uit de Jupiler Pro League. De Canadees heeft het ook niet makkelijk.

De ex-speler van AA Gent kwam gratis over van Lille OSC, maar is met zijn jaarloon van 6 miljoen euro netto een van de grootverdieners in de Serie A. De aanvaller tikt dit seizoen af op 8 goals en 5 assists in 42 duels. Dat is te weinig voor een spits bij een topclub. Er is dan ook de nodige kritiek en er wordt al gesproken over een vertrek naar de Premier League.

David krijgt tegen AC Milan allicht een volgende kans om zich te bewijzen, want de naam van Robert Lewandowski doet de ronde. Kan de voormalige Buffalo de criticasters lik op stuk gooien?

Gaan Jashari en David nog sterkhouders worden?

Meest recent

Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

16
16
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

73
73
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

21
21
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

133
133
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

248
248
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

237
237
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

93
93
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

206
206
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

107
107
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

303
303
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

81
81
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

42
42
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

89
89
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

359
359
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

340
340
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

35
35
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

189
189
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

248
248
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

442
442
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

338
338
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

31
31
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

477
477
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

92
92
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

28
28
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

206
206

Meer sportnieuws