Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen van de kwartfinales beloven opnieuw een grandioos spektakel te worden. Een overzicht van waar jij de wedstrijden kan kijken op de Vlaamse zenders.
LEES OOK: Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog
Dinsdag 14/04De grootste verrassing van de heenmatchen kwam op naam van Atlético Madrid, dat met 0-2 ging winnen op FC Barcelona. Desondanks zijn de Catalanen heilig overtuigd van hun kansen op een remontada. Dat belooft dus spektakel in het Metropolitano-stadion. Liverpool - PSG lijkt dan weer gespeeld gezien de dominatie van de Parijzenaars in de heenmatch (2-0). Al kan het op Anfield natuurlijk altijd spoken.
De clash tussen Real en Bayern wordt alvast uitgegeven op 'VTM 2'. De uitzending begint al om 20u35. Wie de Liverpool-PSG verkiest moet afstemmen op 'RTL Club', waar men al om 20u10 start met voorbeschouwen. Beide duels zitten ook achter de betaalmuur bij 'Play Sports' (Telenet) en 'Pickx Sports' (Proximus). Bij die laatste zender biedt men overigens beide matchen én een multi-live aan.
Woensdag 15/04
De affiche die op voorhand het meeste aansprak, was die tussen Real Madrid en Bayern München. In de heenmatch werden de verwachtingen alvast ingelost met een spektakel van de bovenste plank. Kunnen de troepen van coach Vincent Kompany hun 1-2-bonus op eigen veld over de streep trekken? In het laatste duel verdedigt Arsenal FC dan weer een 0-1-voorsprong tegen Sporting CP.
Bij de openbare zenders koos men logischerwijs voor Bayern-Real als hoofdaffiche op woensdagavond. Zowel op 'VTM 2' als op 'RTL' beginnen de uitzendingen op het zelfde uur als een dag eerder. Wie de voorkeur geeft aan de Arsenal-Sporting, moet zich tot de betaalzenders richten. En bij 'Pickx Sports' wordt opnieuw een multi-live voorzien.
Kobe K