Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

door
Ontgoocheling voor Genk:

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off en dat is uiteindelijk KRC Genk gewonnen. De Limburgers mochten vooral door de verrassende nederlaag van Anderlecht nog lange tijd hopen op de zesde plaats, maar slaagden er zelf uiteindelijk ook niet in om te winnen.

Op het veld van La Louvière gaven ze tot twee keer toe een dubbele voorsprong uit handen. Na twee tegengoals in blessuretijd klokten ze uiteindelijk af op een sensationele 5-5. Het was dus smullen voor de neutrale kijker, maar Genk bleef achter met een kater.

LEES OOK: 'Hayen speelt blufpoker: opstelling Genk lekt uit'

Genk geeft het zelf weg

"Dit heb ik nog nooit meegemaakt", krabde Zakaria El Ouahdi zich na de match in de haren bij DAZN. "Het is spijtig. We hadden het eigenlijk in eigen handen, maar we hebben het zelf weggegeven", was de rechtsachter nog hard.

"Dit was een samenvatting van het volledige seizoen", oordeelde trainer Nicky Hayen dan weer. "We hadden heel goede momenten en scoorden goede doelpunten, maar dan geef je zo eenvoudig ook doelpunten weg."

Lawal alweer in de fout

Dat kwam onder meer door alweer een blunder van Tobias Lawal. De doelman ging de voorbije weken al meermaals in de fout en had ook nu weer boter op het hoofd. Bij de 3-4 duwde hij een voorzet knullig in zijn eigen doel.

"We weten allemaal dat het de laatste weken heel moeilijk is geweest", kwam Hayen met een understatement. "Jammer dat het gebeurt, maar we proberen iedereen te verdedigen. Dit is gewoon een samenvatting van heel veel omstandigheden."

Heeft Genk het zelf weggegeven?

Meest recent

Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

70
70
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

154
154
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

101
101
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

159
159
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

201
201
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

409
409
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

82
82
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

148
148
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

186
186
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

91
91
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

51
51
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

85
85
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

129
129
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

43
43
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

77
77
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

211
211
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

58
58
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

146
146
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

563
563
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

251
251
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

49
49
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

181
181
Play-Off-boost AA Gent: De Mil heeft uitstekend nieuws

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

236
236

Meer sportnieuws