Zondag viert
Club Brugge haar 120ste verjaardag. De Brugse topclub werd op 13 november 1891 opgericht, wat betekent dat blauw-zwart zondag exact 120 jaar bestaat. Om die verjaardag te vieren stelt Club Brugge een nieuw boek voor:
Stamn°3.
Het boek werd gemaakt door VRT-journalist Stefaan Lammens en Karl Dhont. In
Stamn°3 zoeken zij de ziel van Club Brugge en vind je interviews en portretten van ex-spelers als Jan Ceulemans, Gert Verheyen en Raoul Lambert. Maar ook bekende supporters komen aan bod, zo kom je bijvoorbeeld het verhaal van Jean-Luc Dehaene en topchef Sergio Herman te weten.
Sinds de oprichting van Club Brugge in 1891 won de club dertien landstitels en Supercups, tien keer de Beker van België en stond het als enige Belgische club ooit in de finale van de Europese beker voor landskampioenen, de huidige Champions League.