'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

350 stemmen
'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

Een dikke vier maanden stond hij aan de kant, maar Kevin De Bruyne is nu helemaal terug. De Rode Duivel mocht in de laatste twee matchen van Napoli invallen en vorig weekend deed hij tegen Lecce meteen ook mee de wedstrijd kantelen.

Ook op zijn 34ste blijft De Bruyne gewoon bepalend in het Europese topvoetbal. In de Serie A scoorde hij dit seizoen vier keer in tien wedstrijden en in de Champions League leverde hij in drie matchen twee assists af.

LEES OOK: 'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Amerikanen azen weer op De Bruyne

Nu krijgt de middenvelder wel een transferdilemma voorgeschoteld. Volgens Il Mattino wordt er vanuit de Verenigde Staten immers opnieuw aan de mouw van De Bruyne getrokken. Onder meer Chicago Fire zou zich opnieuw gemeld hebben.

Zij trokken ook een jaar geleden al stevig aan de mouw van De Bruyne, die toen einde contract was bij Manchester City. Uiteindelijk koos hij er echter voor om toch in Europa te blijven, omdat hij zich nog op het hoogste niveau wou bewijzen.

De Bruyne wil in Napels blijven

De voorbije jaren liet De Bruyne echter wel uitschijnen open te staan voor het idee om zijn carrière in de VS af te sluiten en dat zorgt ervoor dat de Amerikaanse clubs nogmaals hun kans wagen. Maar zij lijken opnieuw van een kale reis terug te keren.

De Bruyne zou immers ook volgend seizoen nog bij Napoli willen blijven. Hij heeft er ook nog een contract tot 2027 en nadat hij een groot deel van dit seizoen in rook zag opgaan, zal hij ongetwijfeld het gevoel hebben dat zijn werk in Italië nog niet af is.

Zal De Bruyne volgend seizoen nog schitteren bij Napoli?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

7
7
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

58
58
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

56
56
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

129
129
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

132
132
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

299
299
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

296
296
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

229
229
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

64
64
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

93
93
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

170
170
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

47
47
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

57
57
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

489
489
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

121
121
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

170
170
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

180
180
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

902
902
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

244
244
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

118
118
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

79
79
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

371
371
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

98
98

Meer sportnieuws