Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

door
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al blijft het toch ook nog altijd achterom kijken voor de Great Old. Bovendien viel er zaterdag ook slecht nieuws te rapen op de Bosuil.

Tenslotte belooft het volgende week nog maar eens puzzelen te worden voor Joseph Oosting, die tegen de Kanaries al geen beroep kon doen op een resem afwezigen. Zo lagen onder andere Farouck Adekami en Thibo Somers nog in de lappenmand, terwijl Mauricio Benitez en Marwan Al-Sahafi verstek gaven omwille van privéredenen.

LEES OOK: Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

VD Bosch & Janssen out

Of hij een van hen recupereert valt voorlopig nog af te wachten, maar voor de match tegen La Louvière mag er alleszins een streep door de namen van Zeno Van Den Bosch en Vincent Janssen. De twee sterkhouders vlogen afgelopen weekend allebei voor de vijfde keer op de bon en zullen dus op het strafbankje moeten plaatsnemen.

Een aderlating van formaat voor Oosting, want bij het stamnummer één heeft niemand meer minuten achter zijn naam dan het duo. De vraag is dan ook wie hen moet vervangen. Centraal achterin lijkt Kiki Kouyaté, die zelf dan weer terugkeert uit schorsing, alvast de gedoodverfde kandidaat te zijn om Van Den Bosch zijn plek in te nemen.

... Kouyaté & Al-Sahafi in?

Of opteert Oosting toch terug voor Andreas Verstraeten, die tegen STVV nog ontbrak wegens ziekte? Nadat hij een meer dan degelijke indruk maakte oogt de kans alleszins groot dat Glenn Bijl gewoon blijft staan. Voorin valt het dan weer af te wachten of Al-Sahafi en/of Adekami tijdig klaargestoomd geraakt om aan de aftrap te verschijnen.

In dat geval verhuist Gyrano Kerk wellicht naar het centrum. Zo niet lijkt Gerard Vandeplas de logische vervanger van Janssen diep in de punt. Hoe dan ook zijn de opties dus vrij beperkt voor Oosting, die ongetwijfeld zijn vingers kruist dat onder meer Benitez en Somers weer inzetbaar blijken voor de laatste rechte lijn richting de play-offs.

Wie moet Van Den Bosch vervangen?

Meest recent

'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

2
2
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

70
70
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

107
107
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

45
45
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

201
201
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

62
62
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

222
222
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

56
56
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

35
35
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

68
68
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

299
299
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

281
281
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

27
27
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

162
162
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

199
199
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

388
388
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

288
288
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

27
27
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

423
423
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

88
88
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

22
22
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

199
199
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

78
78
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

100
100
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

61
61

Meer sportnieuws