Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten op het veld van Atletico Madrid. De Spaanse topclub bleek met 4-1 te sterk en mag daardoor naar de achtste finales.
Na de 3-3 uit de heenwedstrijd droomden ze nochtans voorzichtig bij Club, maar kwalificatie zat er uiteindelijk niet in. Het speelde nochtans zeker geen slechte wedstrijd in Madrid, maar enkele sterkhouders waren niet op de afspraak.
LEES OOK: Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage
Twee sterkhouders niet op afspraakZowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad geven hun laagste cijfers immers aan Simon Mignolet en Brandon Mechele. Bij die laatste krant worden ze zelfs gebuisd. In het geval van Mignolet is dat vooral te wijten aan zijn fout bij het eerste tegendoelpunt.
"Het schot was hard, dan nog had Mignolet de bal altijd moeten verwerken", oordeelde HLN. "Het Wanda Metropolitano is nochtans zijn geliefde decor, maar niet dinsdagavond", voegde HNB er nog aan toe.
Moeilijke avond Mignolet en Mechele
Mechele beleefde dan weer een lastige avond tegen Alexander Sørloth, die op het einde van de rit een hattrick achter zijn naam had. "Liet hem te makkelijk schieten bij de 1-0 en ook nadien kon hij een poging van de Noor niet verhinderen. Bij de derde goal van Atlético ging hij onder de bal door en kon hij Sorloth niet meer bijbenen", aldus HNB.
Ook HLN zag Mechele twee keer in de fout gaan. "Had net als in de heenwedstrijd veel last met Sørloth, door wie hij zich bij twee goals liet aftroeven. Je ziet het maar zelden dat iemand hem zo bezighoudt", was hun besluit.
Jannick Lanckriet