Wesley Sneijder is van plan om met het Nederlands elftal voor de titel te gaan in het komende Europees kampioenschap in Polen en Oekraïne."Als
WK-finalist moet je voor de titel gaan", aldus de spelverdeler in gesprek met
OnsOranje.
De middenvelder is van mening dat de concurrentie moordend zal zijn, maar blijft optimistisch. "Spanje moet je niet onderschatten. Net als de Duitsers ook", gaat Sneijder verder. "Daarnaast zijn Italië, Engeland en Portugal ook heel aardig. Het wordt een heel zwaar EK, dat kan ik je wel vertellen. Maar we gaan er wel naartoe om het EK te winnen."
De kleine spelbepaler gelooft dat Nederland voor de tweede keer in haar historie het EK kan winnen. "Wij kunnen van iedereen winnen. Net zo goed als we van Spanje konden winnen in de finale. Dat had gekund. Het moet even meezitten, in zo'n cruciale wedstrijd", zo besluit Sneijder zijn relaas.