'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

door
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op punt om voor het Turkse Besiktas JK te tekenen. En de Zuid-Koreaanse spits gaat de Limburgers een aanzienlijke winst opleveren.

Racing boekte afgelopen weekend zijn eerste competitiezege in maanden en mag hierdoor opnieuw een sprankel hoop op de Champions' Play-Offs koesteren. Om die opdracht tot een goed einde te brengen, zal coach Nicky Hayen beroep kunnen blijven doen op Matte Smets.

LEES OOK: 'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

Oh doet kassa rinkelen

De verdediger kon vlak voor het sluiten van de mercato nochtans rekenen op concrete interesse van VfL Wolfsburg. De Duitsers waren bereid om fors te investeren in zijn komst. Maar uiteindelijk kwam het niet tot een deal. Smets zal het seizoen sowieso afmaken in Genk.

Op sportief vlak is dat natuurlijk een flinke meevaller. Maar Racing grijpt zo wel naast welgekomen miljoenen. Ondertussen vond men echter een mooie compensatie daarvoor. Zo zal Genk alsnog naast de kassa passeren. Hyeon-gyu Oh brengt normaal gezien een aanzienlijk bedrag op.

Doorverkooppercentage

Dinsdag werd namelijk een akkoord gevonden met Besiktas JK over de transfer van de Zuid-Koreaanse spits. En de Turkse club investeert fors in zijn komst, zo melden verschillende lokale bronnen. Eerder raakte al bekend dat er een transfersom van zo'n 15 miljoen euro met de deal gemoeid is. Een deel daarvan bestaat wel uit bonussen, maar die zouden relatief makkelijk te verkrijgen zijn.

Daarnaast wist Genk ook een percentage af te dwingen op de latere doorverkoopsom. Als Oh later opnieuw transfereert, zal Racing 10% van de winst ontvangen. Op papier een mooie deal. Al blijft het na de gebeurtenissen van afgelopen zomer met VfB Stuttgart afwachten tot de handtekeningen zijn gezet. De Turkse journalist Ertan Süzgün weet alvast dat Oh woensdagochtend Istanbul landt voor zijn medische keuring.

Genk is verzwakte uit de wintermercato gekomen ...

Meest recent

'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

5
5
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

28
28
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

528
528
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

179
179
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

278
278
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

88
88
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

263
263
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

31
31
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

95
95
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

37
37
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

46
46
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

61
61
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

288
288
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

413
413
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

214
214
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

152
152
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

610
610
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

948
948
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

76
76
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

312
312
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

598
598
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

113
113
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

455
455
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

606
606

Meer sportnieuws