'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

door
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in bepaalde landen kunnen wel nog last-minute zaken gedaan worden. En daar lijkt onder andere KRC Genk gebruik van te maken.

Ondanks een behoorlijk tegenvallende eerste helft van het seizoen, beleefde Racing een opvallend rustige wintermercato. Uiteindelijk haalde men zelfs geen enkele directe aanwinst in huis. Nochtans was extra versterking in bepaalde linies, bijvoorbeeld in de achterhoede, welgekomen.

Coach Nicky Hayen zal het dus moeten doen met de selectie die hij momenteel al in handen heeft. Daarbij kan hij blijven rekenen op Matte Smets. VfL Wolfsburg trachtte op het laatste nippertje nog om de verdediger weg te plukken. Hij zal het seizoen echter afwerken in de Cegeka Arena.

LEES OOK: Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

Miljoenenbod op Oh

Wel zag Genk met Patrik Hrosovsky een ervaren pion vertrekken, al was zijn terugkeer naar Viktoria Plzen hem gegund. En in het uiterst slot van de transferperiode lijkt nog een uitgaande transfer in de maak. Zo verwacht Het Belang van Limburg dat Racing nog één spits van de hand zal doen.

De grootste kandidaat daarvoor is Hyeon-gyu Oh. Besiktas drukte de voorbije dagen stevig door voor de Zuid-Koreaanse international. Volgens Turkse bronnen werd het bod inmiddels opgetrokken tot een slordige 15 miljoen euro. De kans is groot dat men op basis daarvan tot een akkoord zal komen.

Slechts één spits mag weg

De mercato in Turkije is nog tot 6 februari open, er is dus nog voldoende tijd om een overeenkomst te vinden. Moest witte rook uitblijven rond Oh, zou Jusef Erabi wel eens kunnen vertrekken in de plaats. Een huurbeurt naar een land waar de mercato nog open is, blijft een optie voor de Zweed. Al zal Genk wel maar één van de twee aanvallers laten gaan. Afwachten dus hoe de dossiers evolueren.

Wie denkt u dat uiteindelijk zal vertrekken?

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

45
45
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

32
32
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

78
78
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

193
193
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

84
84
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

238
238
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

89
89
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

151
151
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

131
131
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

227
227
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

532
532
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

132
132
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

245
245
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

61
61
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

201
201
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

96
96
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

148
148
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

317
317
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

286
286
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

144
144
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

327
327
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

247
247
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

253
253
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

931
931
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

296
296

Meer sportnieuws